O nas

Fotograf ślubny Rzeszów

Dziękuje, że tu zajrzeliście. Oznacza to, że interesuje Was moja praca oraz to kim jestem.

Nazywam się Mateusz Zając, mam wspaniałą żonę Aldonę, wspólnie mamy synka o imieniu Tymon i dwie córki (bliźniaczki) o imionach Agatka i Natalka. Wszyscy urodziliśmy się i mieszkamy w Rzeszowie. Jesteśmy  szczęśliwymi, spokojnymi ludźmi starającymi się spełnić swoje marzenia. Fotografia jest moją pasją i staram się ją rozwijać każdego dnia.

Fotografuje pełno-klatkowymi lustrzankami firmy Nikon, obecnie mam D750 oraz D600 (jako główne aparaty), używam obiektywów: Nikkor 28mm/f1,8, Nikkor 35mm/f1,8, Nikkor 85mm/f1,8 , Tamron 15-30mm/f2,8 oraz Sigmę 50mm/f1,4. Sprzęt pozwala nam wykonać fotografie na odpowiednim poziomie, z którego będziecie Państwo zadowoleni.

FOTOZAJAC – fotograf ślubny Rzeszów


 

Życie – towarzyszą mu ulotne chwile, które przemijają i pozostawiają po sobie jedynie wspomnienia. Czasem te ciekawe wspomnienia uciekają nam w codziennych trudach i zmartwieniach, nie mniej miło jest do nich wracać. A najlepiej powracać do tych najważniejszych wspomnień pozwalają nam „utrwalacze”, czyli fotografie. Ulotne chwile raz złapane za pomocą fotografii już nigdy nie przeminą, zawszę będziemy mogli do nich wrócić i odnowić ten miniony czas za 10 lub 20 lat.